Sezon Bets10’da Başlıyor – 5000 TL Para Yatırma Bonusu

Bets10 kullanıcılarını şaşırtmaya yepyeni bonus kampanyaları ile devam ediyor. Yok artık dedirtecek tüm kampanyalar Bets10 farkıyla. Sezon başlarken de kullanıcılarını yalnız bırakmayan Bets10 tüm kullanıcılarına mükemmel bir para yatırma bonus kampanyası yayınladı. Sezon Bets10 farkıyla başlıyor, 5000 TL’ye kadar para yatırma bonusu.

Sezon Bets10’da Başlıyor – 5000 TL Para Yatırma Bonusu

Bets10 bu sefer çok farklı bir bonus kampanları ile kullanıcılarını selamladı. 3 birbirinden farklı ve kazandıran kampanya. Evet yanlış duymadınız istediğiniz seçerek para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

1 – 5000 TL’ye kadar %25 Para Yatırma Bonus Kampanyası

2 – 500 TL’ye kadar %50 Para Yatırma Bonus Kampanyası

3 – 200 TL’ye kadar % 100 Para Yatırma Bonus Kampanyası 

Yukarı da belirtilen kampanyalarından bir tanesi seçmek zorunda değilsin! 3’ünden de farklı zamanlarda farklı para yatırma işlemi yaparak yararlanma şansın var! Bets10 sayfasında kampanyasını şu şekilde duyurdu;

5000 TL’YE KADAR PARA YATIRMA BONUSU

Sezon Başlangıcına Özel Üç Bonus’dan birini seç, Sezona Bets10’la başla!
Tek yapman gereken Bonusunu Seçip Kampanyaya Katıldıktan sonra hesabına para yatırırken “Bonusu Al ve Para Yatır” seçeneğiyle para yatırmak!

Önemli Not
Kampanya boyunca her kullanıcı tek seferde sadece 1 bonus kampanyasından faydalanabilir
Bu kampanyadan Mastercard ve Maestro haricindeki para yatırma yöntemleri ile bonus hakkı kazanabilirsiniz.

Bets10 bahis sitesine giriş yapmak için tıkla.

En yüksek oranlarla en çok kazandıran kuponu yapmak için Türkiye Süper Ligini takip et.

Bonus Şartları

Bu kampanyada Mastercard ve Maestro ile yaptığınız işlemler geçerli olmayacaktır.  Bu kampanya 3 Ağustos 2018 saat 18:00 – 31 Ağustos 23:59 arasında geçerlidir.
31 Ağustos 2018 saat 23:59’a kadar alınmayan bonuslar hesaplardan otomatik olarak silinecektir.  Seçtiğiniz Para Yatırma Bonusunu almak için, kampanyaya katıldıktan sonra para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 5000 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 20000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 20.000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %25’i kadar bonus alabilirsiniz. 500 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 1000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 1000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %50’si kadar bonus alabilirsiniz. 200 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 200 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 200 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %100’ü kadar bonus alabilirsiniz. Bonus, belirtilen tarih ve saat aralığında hesabınızda gözükmüyorsa bonustan faydalanabilmeniz için para yatırmadan önce hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanızı öneririz. Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. Bakiyenizi kullandıktan sonra müşteri hizmetlerimizle temasa geçmeniz halinde yatırdığınız işlem için bonus alamazsınız. Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez faydalanabilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez. Bonusunuz At Yarışı, Türk Pokeri ve Poker haricinde tüm Bets10 bölümlerinde kullanılabilir. Bonusunuzun çevrim şartlarını Bonuslarım menüsünde bonusunuzun şartlar ve koşullar bölümünde görebilirsiniz. Bonus, alındıktan sonraki 30 gün içerisinde çevrilmelidir. 30 gün içerisinde çevrimi tamamlanmayan bonus ve bonus ile kazanılan miktarlar, hesaplardan otomatik olarak silinecektir.

Bets10 Para Yatırma Yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsan TIKLA.

Bets10 Kazandırır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir